Yine koşuyoruz: Bir Çocuk değişir, Türkiye değişir!

Merhaba,

17 Ekim Pazar günü Avrasya Maratonu’nda ADIM ADIM‘la birlikte Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı yararına 42.2 kilometre koşarak TEGV’e destek olmaya karar verdim. Siz de bu girişimime destek olmak istiyorsanız benim adıma TEGV’e bağış yapabilirsiniz. Bir (veya birkaç) çocuğun TEGV faaliyetlerinden faydalanmasını 60 TL (veya katları) ile sağlayabilirsiniz!

Hayatımın ilk tam maratonunda koşacağım. Hava yağmaz ise oğlum Can Berk bana ilk 4km’de eşlik edecek. Geri kalan 38km’yi  TEGV Savur (Mardin) biriminde eğitim alacak çocukları düşünerek devam edeceğim.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’n ın “Bir çocuk değişir, Türkiye değişir” projenin detaylarını http://www.adimadim.org/index.php?option=com_content&view=article&id=144:turkiye-egitim-gonulluleri-vakfi&catid=39&Itemid=27 adresinde okuyabilirsiniz. TEGV: www.tegv.org

Şimdi, sadece 5 dakikanızı ayırarak aşağıdaki hesap numarası ile gönlünüzden geçen miktarda bir bağışta bulunabilirsiniz.

Damlaya damlaya göl olur!

Mutlaka belirli bir tutar olması gerekmiyor, herkes kendi kesesine ve koşullarına uygun bir rakam belirleyebilir. 60 TL bütçeniz için şuan fazla ise 5 TL, 1 TL bile yeterli. Hatta TEGV’in kendi sitesinden kredi kartı ile banka masrafı ödemeden de bağış yapabilirsiniz: http://sp.tegv.org/

Sizden ricam; Bağışınızı yaparken açıklamayıa AAO, CODABASOGLU, Kendi ADINIZ şeklinde yapmanız. Böylece bağışın sadece Savur birimnde kullanılmasını takip edebileceğiz.

AÇIKLAMA: “AAO, CODABASOGLU, Kendi ADINIZ

Alıcı Adı:         Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı

Banka:              Yapı Kredi BankasıHARBİYE ÖZEL BANKACILIK MERKEZİ (Şb. Kodu 00391)

07997892 TL hesap

Iban nosu         TR890006701000000007997892

Bankaya gönderdiğiniz miktarı bana e-posta ile bildirebilirseniz ben de takip edebilirim. Bana göndereceğiniz bu iletide adınızın ve bağışınızın açıklanmasını istemediğinizi belirtirseniz bu bilgi kesinlikle tarafımdan gizli tutulacaktır.

Gönderdiğiniz bağışlar benim veya ADIM ADIM’ın hesabına değil, doğrudan seçtiğiniz kurumun hesabına gidecektir.

Hepinize neşeli ve daha da önemlisi sağlıklı günler dilerim

 

Sevgi ve Saygılarımla,

 

Caner Odabaşoğlu

 

Not: Ben tek başıma ne yapabilirim demeyin!

İlk günden bugüne 300 AA sporcusu, 450 adet yardımseverlik koşusu düzenleyerek, 6.000 bağışçıdan 730 bin TL bağış toplayarak 3.000 kişiye yardımcı olmuştur. Bir tutam tuz daha eklerseniz, biraz daha çok çorba pişirebiliriz!

 

Leave a Reply

Pin It on Pinterest

Share This
Get Adobe Flash player Plugin by wpburn.com wordpress themes